? Evangelikální sbor Ichthys Litoměřice - skupina Nadosah

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

HORKÁ NOVINKA JE TADY - "Tvoje moc, ať se uvolní".


Vyšlo 19. prosince 2015.


kapela NADOSAH

TVOJE MOC, AŤ SE UVOLNÍ

Zbrusu nové, šesté, album naší hudební skupiny nazvané „Tvoje moc, ať se uvolní“ je tu. Opět ve standardním formátu 14 původních písní. Jsou to písně radostných chval, jsou to písně popisující skutečné prožitky víry člověka v osobním vztahu s Kristem. Tento vztah může mít každý člověk. Každá píseň je takovým „vylitím srdce“ před živým Bohem a Jeho Synem Kristem. Díky Bohu za Jeho plán spasení, díky Bohu za Jeho Syna, Ježíše Krista. Ať se Jeho moc uvolní i v našem národě.


 


kapela NADOSAH

JEŽÍŠ JE MÁ SKÁLA

Páté album, respektive dvojalbum, je svým způsobem „jiné“. Je již páté, pro nás jubilejní, a je to dvojdisk, který obsahuje 30 původních písní. 15 písní na disku A je zbrusu nových, které vznikly v průběhu let 2013/2014. Druhý disk B obsahuje 15 písní staršího data s novým kabátem, včetně velmi známé „Ježíš je má skála“. Impulsem k vydání písní na druhém disku byla četná přání a dotazy křesťanů z různých míst a sborů, kde jsme poslední roky sloužili. Tyto chvály jsou roztroušené po magnetofonových kazetách a jsou prakticky nesehnatelné.

 


kapela NADOSAH

NADOSAH - "ČTYŘKA"

Nové album naší hudební skupiny je nazváno prostě, „čtyřka“. Jsme čtyři hudebníci – chváliči, jak se někdy říká. Je to také v pořadí čtvrté album. Naše nadšení z poznání, že Bůh je živá, milující bytost, je o mnoho větší než naše hudební schopnosti. Víme to o sobě. A přesto, toužíme vyjádřit svou lásku k Němu i těmito písněmi. Některé jsou chvály a díkůvzdání, některé písně vyjadřují vnitřní zápasy víry. Ve všem v tom pak je naše přání vyjádřit stálou vděčnost za spasení a pozvání do vztahu s Ním. Album přináší 13 původních písní z pera Pavla Kalouse.


 

album Perla

NADOSAH - "PERLA"

Druhé albu skupiny NADOSAH s názvem „Perla“ je zrcadlem duší ke Kristu obrácených lidí, toužící po Jeho blízkosti. Na sklonku roku 2011 naše skupina přichází s dalším CD s názvem „Perla“ (14 písní). Skupina se zaměřuje na vlastní písňovou tvorbu, kde středobodem vyznání je osobní vztah s Ježíšem Kristem. Většina písní je součástí našeho sborového uctívání v nedělních shromážděních.
 

album Víru Mám

NADOSAH - "VÍRU MÁM"

Třetí album naší chválicí skupiny Nadosah je čerstvou novinkou. Nejčastějším slovem textů je slovo „chvála“ a jeho synonyma. Vyjadřuje naši vděčnost Pánu za jeho dílo spásy, za jeho lásku a trpělivost s námi. Především pak, že nás pozval do osobního vztahu s Ním. Jemu patří každá ze čtrnácti písní. A jak už je zvykem, jedná se o původní české písně. 

kapela NADOSAH

NADOSAH

je hudební chválicí skupina z Litoměřic pod vedením našeho pastora Pavla Kalouse. CD čtrnácti písní nese nejen písně chval a uctívání, ale zabývá se i různými tématy lidských postojů (zrada, láska, vlažnost, vnitřní zápasy touhy … ). Kdo chcete nahlédnout do dílny autora v církvi zdomácnělé písně „Ježíš je má skála“ a mnohých dalších, nechte se zastavit a oslovit. Skupina preferuje původní českou tvorbu. CD vyšlo na sklonku roku 2010. A proč Nadosah? Protože Radka Štolcová (zpěv, klávesy), Pavel Kalous (zpěv, kytary), Marcela Trejbalová (zpěv, basová kytara) a Libor Truhlář (bicí) chtějí být nadosah Kristu a lidem, kdykoli je třeba.

 

 

 


alternativní navigace

HOME|ARCHA|ENGLISH CAMP|MLÁDEŽ|KE STAŽENÍ|GALERIE|KAPELA|KONTAKT


TOPlist